LILLIPUTIENS - Aktywizujący ochraniacz do łóżeczka Sarenka Stella 0 m+

LILLIPUTIENS - Aktywizujący ochraniacz do łóżeczka Sarenka Stella to niebanalna, wielofunkcyjna, angażująca i wspierająca rozwój zabawka dla niemowląt.

No goods
319.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Aktywizujący ochraniacz do łóżeczka Sarenka Stella belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna, wielofunkcyjna, angażująca i wspierająca rozwój zabawka dla niemowląt, która przy okazji pełni praktyczną funkcję - chroni przez uderzeniem o szczebelki oraz tworzy miękkie brzegi przestrzeni wokół maluszka (można go wykorzystać także podczas zabaw na podłodze). Ochraniacz ma 220 cm długości, składa się z 16 segmentów, uszytych z tkanin o różnych fakturach, wzorach i funkcjach. Jeden z nich ma postać brązowej Sarenki Stelli i grzechocze, inny to Lisiczka Alice, przy kolejnym znajdują się drobne tkaninowe wypustki, przy następnym - bezpieczne, giętkie lusterko, a jeszcze inne - szeleszczą przy pocieraniu. Ochraniacz sprawdzi się jako ozdoba każdego dziecięcego pokoju, zachwyca designem i kolorystyką, a wszystkie jego elementy zostały perfekcyjnie wykończone, z dbałością o każdy szczegół i są w pełni bezpieczne dla dziecka. Zabawka rozwija małą motorykę (chwytanie, potrząsanie), aktywizuje zmysł słuchu (grzechocze, szeleści), wzroku (lusterko) i dotyku (różne materiały o zróżnicowanej fakturze, liczne wystające detale), a przy tym zachęca do ruchu i zapewnia dziecku swobodę.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tym samym bohaterem.

Idealnie nadaje się na prezent.

Ochraniacz można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

  • seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne
  • kolekcja: Sarenka Stella
  • indeks: 83371
  • producent: Lilliputiens
  • wiek rekomendowany: 0 m+
  • materiał: poliester
  • design: Belgia
  • wymiary produktu: 10 x 220 x 17 cm
  • bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

 

There is currently no comments or ratings for this product.