Wyprzedaż trwa!

Yumi Yay - 3w1: karuzela nad łóżeczko, drewniane zabawki, układanka

Urocza drewniana karuzela 3 w 1 od Yumi Yay nie tylko jest elementem, który przyciąga wzrok w pokoju dziecięcym lub salonie, ale także stymuluje i uspokaja dziecko. Ma kilka funkcji: karuzela nad łóżeczko, drewniane zabawki i układanka

The Availability Of : Duża dostępność
379.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

Poznaj Yumi Yay - 3 w 1: karuzela nad łóżeczko, drewniane zabawki, układanka

Obserwuj, dotknij i baw się! Ta urocza drewniana karuzela 3 w 1 od Yumi Yay nie tylko jest elementem, który przyciąga wzrok w pokoju dziecięcym lub salonie, ale także stymuluje i uspokaja dziecko. Pracując nad tą zabawką - podobnie jak w przypadku innych produktów - skoncentrowaliśmy się na rozwoju i zmieniających się potrzebach dziecka. Nie tylko zadbaliśmy o kolory, zwierzęta i wesoły wygląd, ale także uwzględniliśmy zmiany zachodzące na kolejnych etapach rozwoju niemowlęcia.

Karuzela 3 w 1 to uniwersalna zabawka, która na trzy różne sposoby bawi i stymuluje dziecko, więc pozostanie z Wami przez długi czas. Ponadto jest trwalsza niż inne karuzele, potem będą mogły się nią cieszyć i bawić kolejne dzieci lub kuzyni.

1. Obserwacja. Karuzela dla najmłodszych

W pierwszych miesiącach Twoje dziecko podąża wzrokiem za przedmiotami. Na karuzeli YumiYay wzrok maluszka przyciągnie pięć drewnianych zawieszek: cztery zwierzątka i grzechotka. Jednak zanim niemowlę odkryje kolory, widzi kontrastujące ze sobą elementy. Aby nasza karuzela była atrakcyjna także dla najmłodszych, zabawki można wzbogacić o kontrastujące dodatki. Billemu możesz założyć futro, Ottiemu podarować duże uszy, Tice ogon a Finnowi skrzydła. Nad grzechotką zaś umieść wzorzyste kółko.

2. Dotyk. Drewniane zabawki dla dzieci, od 4 miesiąca

Z czasem małe dziecko zaczyna poznawać świat, nie tylko obserwując, ale także dotykając. Chwyta przedmioty i nimi potrząsa. Zdejmij drewniane zwierzątka oraz grzechotkę z karuzeli i pozwól maluchowi bawić się nimi. Są bezpieczne, zarówno w jego rączkach dłoniach, jak i wówczas, gdy włoży je do budzi.

3. Zabawa. Puzzle dla dzieci, od 12 miesiąca

Twoje dziecko będzie uczyć się podczas zabawy karuzelą 3 w 1. Od około 12 miesiąca życia maluch może próbować układać drewniane zabawki w układance. Nauczy się zwracać uwagę na kształty przedmiotów i dopasowywać je do siebie.

Bohaterowie - zwierzątka

Głównymi bohaterami tej zabawki są zwierzęta Yumi Yay: słoń Otti, ptaszek Finn, małpka Tika i niedźwiedź Billy. Najmłodsze dzieci mogą śledzić je wzrokiem, gdy wiszą na karuzeli, starsze wezmą je do rączek, by poczuć, jakie są w dotyku, a po jakimś czasie spróbują dopasować je do kształtów na układance. Ten kolorowy świat możesz wzbogacić o pasującą lampkę nocną.

Specyfikacja:

 • Karuzela 3 w 1: karuzela, zabawka i układanka
 • Karuzela: od urodzenia
 • Drewniane zwierzątka i grzechotka: od 4 miesiąca
 • Układanka: od 12 miesiąca
 • Drewniane zabawki mają rozmiary dopasowane do rączek dziecka. 9 cm x 7 cm (w zależności od figury), grubość 1,5 cm
 • W zestawie: 1 karuzela, 4 drewniane zwierzątka, 1 drewniana grzechotka i 1 układanka. Dodatkowo: 5 kontrastujących elementów (dodatków) do karuzeli dla noworodków.
 • Zapięcia z zatrzaskami, dzięki którym można przypinać i odpinać figurki.
 • Karuzelę można przymocować do stojaka, wygiętego statywu karuzeli, haka, ...
 • Drewno FSC
 • Posiada certyfikat CE i EN71
 • Bez toksycznych farb. Zabawka ślinoodporna.
 • Nie zawiera BPA, ftalanów i szkodliwych substancji

O marce Yumi Yay

Wiemy, że dzieci uwielbiają zwierzęta oraz przedmioty, które są kolorowe. My także! Podzielamy również Twoją troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Uważamy, że funkcjonalne wzornictwo może odgrywać tu ważną rolę. Dlatego dbamy o to, aby Yumi Yay na każdym etapie zaspakajało potrzeby dziecka.

Nasze produkty mogą towarzyszyć maluchowi podczas wielu wyjątkowych chwil, które pozostaną w jego pamięci na całe życie. Projektując je, nieustannie podążamy za dzieckiem, staramy się spojrzeć na otoczenie jego oczami. Chcielibyśmy, aby dzięki temu rodzicowi łatwiej było wejść do wyimaginowanego świata malucha. To właśnie z tego powodu nasze produkty są tak wyjątkowe! Jesteś gotowy, aby razem z pociechą odkrywać świat niedźwiedzia Billy'ego, małpki Tiki, słonia Ottiego i ptaszka Finna?

Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój!

Twoje dziecko jest Twoim najcenniejszym skarbem. Dlatego przede wszystkim troszczysz się o jego bezpieczeństwo. Także dla nas jest to priorytet. Używamy najlepszych i najbardziej zrównoważonych dostępnych materiałów. Dzięki temu możemy być pewni, że są bezpieczne i Twój maluch może się nimi bawić tak długo, jak to możliwe.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :