Wyprzedaż trwa!

Yumi Yay - lampka nocna, Otti & Finn

Lampka nocna Yumi Yay to bezprzewodowa lampka nocna. Do bezprzewodowej lampki nocnej dołączone są dwie silikonowe nakładki w kształcie zwierząt. Dzięki temu Twoje dziecko może wybrać, kto będzie czuwać przy nim w nocy.

The Availability Of : Duża dostępność
279.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

Lampka nocna Yumi Yay

Czy może być coś lepszego niż wspólne chwile z dzieckiem, gdy przytulasz je przy usypianiu? A gdybyś mógł sprawić, że ten czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy?

Lampka nocna Yumi Yay to bezprzewodowa lampka nocna, którą zaprojektowaliśmy, myśląc o potrzebach dzieci. Do bezprzewodowej lampki nocnej dołączone są dwie silikonowe nakładki w kształcie zwierząt. Dzięki temu Twoje dziecko może wybrać, kto będzie czuwać przy nim w nocy.

Lampka nocna daje delikatne, przyjemne światło, przy którym maluch bez problemu zaśnie. Wystarczą trzy godziny ładowania, aby lampka świeciła przez 20 godzin, więc możesz jej używać wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Masz do wyboru 40-minutowy tryb z jasnym światłem, 20- minutowy tryb z łagodnym światłem lub całonocny tryb z delikatnym światłem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Jest to lampka z diodą LED, więc nie nagrzewa się i nie szkodzi oczom Twojego dziecka. Ponieważ ładuje się bezprzewodowo, nie ma przycisków ani przewodów, które mogłyby być niebezpieczne dla maluszka. Co oczywiste, nie zawiera szkodliwych substancji i została zatwierdzona jako zabawka!

A najlepsze jest to, że Ty również możesz korzystać ze swojej ulubionej lampki nocnej. Jest idealna podczas nocnego karmienia. Delikatne światło o ciepłej barwie dla Ciebie i Twojego maluszka!

Specyfikacja

1 bezprzewodowa lampka nocna, 2 wymienne silikonowe nakładki 3 tryby: 40-minutowe jasne światło, 20-minutowe łagodne światło, delikatne światło przez całą noc Potrzeba tylko 3 godzin ładowania, aby świeciła 20 godzin Idealny rozmiar dla rączek małych dzieci (wysokość: 9cm, średnica: 6cm) Osłony wykonano z wysokiej jakości silikonu dopuszczonego do kontaktu z żywnością, są wyjątkowo miękkie i bezpieczne dla małych rączek (i buzi) Wysokiej jakości stacja ładująca z drewna bambusowego, z kablem USB i ładowarką Zatwierdzona jako zabawka (elektryczna) (EN62115, EN71) Nie zawiera BPA, ftalanów i substancji szkodliwych

O marce Yumi Yay

Wiemy, że dzieci uwielbiają zwierzęta oraz przedmioty, które są kolorowe. My także! Podzielamy również Twoją troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Uważamy, że funkcjonalne wzornictwo może odgrywać tu ważną rolę. Dlatego dbamy o to, aby Yumi Yay na każdym etapie zaspakajało potrzeby dziecka.

Nasze produkty mogą towarzyszyć maluchowi podczas wielu wyjątkowych chwil, które pozostaną w jego pamięci na całe życie. Projektując je, nieustannie podążamy za dzieckiem, staramy się spojrzeć na otoczenie jego oczami. Chcielibyśmy, aby dzięki temu rodzicowi łatwiej było wejść do wyimaginowanego świata malucha. To właśnie z tego powodu nasze produkty są tak wyjątkowe! Jesteś gotowy, aby razem z pociechą odkrywać świat niedźwiedzia Billy'ego, małpki Tiki, słonia Ottiego i ptaszka Finna?

Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój!

Twoje dziecko jest Twoim najcenniejszym skarbem. Dlatego przede wszystkim troszczysz się o jego bezpieczeństwo. Także dla nas jest to priorytet. Używamy najlepszych i najbardziej zrównoważonych dostępnych materiałów. Dzięki temu możemy być pewni, że są bezpieczne i Twój maluch może się nimi bawić tak długo, jak to możliwe.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :