Kid's Concept - Zestaw do herbaty KID'S HUB

Jeśli szukasz zabawki inspirującej do odgrywania ról, to właśnie ją znalazłeś. Bez tego drewnianego zestawu do herbaty nie może się odbyć żadna popołudniowa herbatka w Twoim domu.

199.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Kid's Concept - Zestaw do herbaty KID'S HUB

Jeśli szukasz zabawki inspirującej do odgrywania ról, to właśnie ją znalazłeś. Bez tego drewnianego zestawu do herbaty nie może się odbyć żadna popołudniowa herbatka w Twoim domu. Zaprojektowany specjalnie dla małych rączek zestaw doskonale nadaje się do zabawy w udawanie i nauki nalewania herbaty i mleka oraz dodawania cytryny. Możesz wybrać jedną z czterech różnych torebek z herbatą. Zestaw zawiera czajniczek z pokrywką, cztery filiżanki ze spodkami, słoiczek na mleko, dwa plasterki cytryny, cztery torebki herbaty, pudełko do przechowywania, dwie łyżki i tacę z miejscem na wszystko, czego potrzebujesz.

W pudełku znajduje się 21 elementów.

Informacje dodatkowe:

Materiał: Taca: sklejka, MDF. Dzbanek do herbaty, słoik mleka, filiżanka i cytryna: schima. Pojemnik do przechowywania, spodeczek i łyżka: sklejka. Torebka na herbatę: bawełna, buk, schima. Wymiary: Taca: 24,5x15x3 cm. Pudełko: 9x5x4,5 cm. Czajnik: 13x8x8cm. Filiżanka: 6x4,5x3,5 cm. Słoik na mleko: 4x3,5x5 cm. Spodeczek: 6,5x6,5x1 cm. Łyżka: 10x1 cm. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Certyfikaty: EN71, oznaczenie CE Instrukcja czyszczenia: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką.
There is currently no comments or ratings for this product.