Kid's Concept - Deska do prasowania z żelazkiem KID'S HUB

Zestaw do prasowania z naturalnego drewna składa się z bezprzewodowego żelazka i deski do prasowania ze zdejmowanym pokrowcem z bawełny.

199.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 508871248

 

Zestaw do prasowania z naturalnego drewna składa się z bezprzewodowego żelazka i deski do prasowania ze zdejmowanym pokrowcem z bawełny.

Pokrętło na żelazku wydaje dźwięk kliknięcia. Deska się składa, więc łatwo ją schować, gdy nie jest używana. Dzieci lubią naśladować dorosłych i robić to, co oni, np. prasować. Zestaw zachęca do odgrywania ról, które wspiera całościowy rozwój dziecka i jest świetną zabawą przez długi czas.

Informacje dodatkowe:

  • Materiał Deska do prasowania: sklejka lipowa. Tkanina, sznurek: bawełna. Wypełnienie: poliester. Nogi deski: sosna, buk, sklejka lipowa, schima.Żelazko: sosna, schima, sklejka lipowa.
  • Wymiary produktu : 56 x 26 x 55  ( dł x szer x wys ) .Regulowana wysokość: poziom pierwszy 50 cm, poziom drugi 55 cm. Żelazko: 13x8x8 cm. Złożona deska do prasowania: 72x26x5 cm.
  • Certyfikaty: EN71, wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE
  • Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.
  •  Instrukcja czyszczenia: Tekstylia: czyszczenie punktowe. Drewno: czyść wilgotną ściereczką, wytrzyj do sucha czystą szmatką. Tylko czyszczenie punktowe. Prasować żelazkiem nastawionym na niską temperaturę.
  • Rekomendowany wiek : 3 lata 
There is currently no comments or ratings for this product.