Wyprzedaż trwa!

Kid's Concept - Wózek dla lalek natural KID'S HUB

Drewniany wózek dla lalek z rączką i kółkami w kolorze zgaszonej zieleni. W zestawie prześcieradło i poduszka z białej bawełny. Wózek zachęca do odgrywania ról oraz do zabawy lalkami i miękkimi zabawkami.

The Availability Of : Średnia dostępność
319.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

Kid's Concept - Wózek dla lalek natural KID'S HUB

Drewniany wózek dla lalek z rączką i kółkami w kolorze zgaszonej zieleni. W zestawie prześcieradło i poduszka z białej bawełny. Wózek zachęca do odgrywania ról oraz do zabawy lalkami i miękkimi zabawkami. Koła mają gumowe zabezpieczenia, dzięki temu odgłosy jeżdżenia są stłumione, a wózek jest bardziej miękki i stabilny. Wózek sprawdzi się także jako wsparcie przy stawianiu pierwszych kroków.

Informacje dodatkowe:

  • Materiał: Wózek dla lalek: sklejka, buk. Rączka: sosna, schima. Koła: MDF. Tkanina: bawełna. Wypełnienie poduszki: poliester.
  • Wymiary: Prześcieradło: 58x20 cm. Poduszka: 18,5x9,5 cm.
  • Certyfikaty: EN71, wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE
  • Instrukcja czyszczenia: Drewno: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone, a wszystkie części pozostają nienaruszone. Koła można smarować olejem parafinowym, dopuszczonym do kontaktu z żywnością, lub olejem lnianym. Tekstylia: pranie ręczne.
Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :