Wyprzedaż trwa!
No goods

Kid's Concept - Chodzik rust

Chodzik z drewna. Chodziki są idealnym wsparciem dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się chodzić, ale mogą też służyć po prostu jako zabawka nawet dla nieco starszych dzieci, a także do przechowywania i przewożenia innych zabawek

The Availability Of : Brak towaru
259.00
opak
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

Chodzik z drewna. Chodziki są idealnym wsparciem dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się chodzić, ale mogą też służyć po prostu jako zabawka nawet dla nieco starszych dzieci, a także do przechowywania i przewożenia innych zabawek.

Rączkę chodzika można ustawić w dwóch pozycjach. W pionie, gdy chodzik ma być stabilny, ponieważ dziecko niedawno zaczęło chodzić. Pod kątem,kiedy dziecko już pewnie chodzi. Wówczas możesz używać go jako normalnego wózka. Hamulec można regulować za pomocą małych śrub na tylnych kołach. Użyj do tego małego zwykłego śrubokręta Po dokręceniu śrub koła będą obracać się wolniej, więc mniejsze dziecko będzie mogło bezpiecznie korzystać z chodzika.

Informacje dodatkowe:

Materiał Chodzik: sklejka lipowa.

Rączka: żelazo. Koła: ABS, TPR.

Wiek rekomendowany: 1 rok

 

Certyfikaty: EN71, oznaczenie CE

Instrukcja czyszczenia: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone, a części pozostają nienaruszone. Koła można smarować olejem parafinowym, dopuszczonym do kontaktu z żywnością, lub olejem lnianym.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :