Zestaw akcesoriów letnich do wózka iCandy Core

Zestaw letni akcesoriów do wózka iCandy Core zawiera: zaczep do parasolki/uchwytu na kubek, parasol, uchwyt na kubek, folia do gondoli, moskitiera gondola/spacerówka

790.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Zestaw letni akcesoriów do wózka iCandy Core

Zestaw zawiera:

  • zaczep do mocowania uchwytu na kubek lub parasola do wózka iCandy Core
  • parasol - mądry wybór na słoneczne przygody z noworodkiem lub małym dzieckiem. Parasole zostały zaprojektowane tak, aby można je było łatwo przymocować do wózka iCandy i chronić dziecko przed słońcem. Elastyczne ramię umożliwia łatwą zmianę ustawienia i zapewnia cień bez względu na to, gdzie słońce jest na niebie. Luksusowa, inteligentna w słońcu tkanina zapewnia SPF 50 dla maksymalnej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV. Zawsze zalecamy stosowanie odpowiedniego filtra przeciwsłonecznego podczas ekspozycji na słońce. Zaczep dostępny oddzielnie.
  • uchwyt na kubek iCandy mocuje się do obudowy i utrzymuje zimne napoje w zasięgu ręki
  • moskitiera gondola/spacerówka - zaprojektowana przy użyciu połączenia tkaniny i siatki. Tkanina ma maksymalną ochronę SPF 50+ i skutecznie blokuje do 99% szkodliwych promieni UV. Okno z siatki zapewnia ochronę przed odblaskami i odpowiednią wentylację, aby Twoje dziecko czuło się komfortowo na słońcu. Siatka służy również do trzymania owadów z dala od Twojego maleństwa.

 

iCandy CORE - zaprojektowany na każdą podróż

Firma iCandy stale rozwija się i nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Jednocześnie jednak pozostaje wierna swoim korzeniom i od początku swego istnienia szczególną wagę przykłada do jakości, dziedzictwa, innowacyjności i stylu.

iCandy Core to wielofunkcyjny wózek na każdą podróż, dostosowany do każdego wieku i etapu rozwoju dziecka. Od teraz wystarczy Ci tylko jeden wózek.

Rewolucyjny i wyrafinowany projekt powstał w kultowej brytyjskiej firmie i charakteryzuje się niezwykłą elegancją, luksusowymi materiałami i najnowocześniejszymi funkcjami, takimi jak regulacja rozstawu osi i boczne oświetlenie LED zwiększające widoczność po zmroku. Projektując ten wózek, priorytetowo potraktowano wygodę dziecka i łatwość użytkowania. Jednocześnie zadbano o funkcjonalność i trwałość, których wymagają współcześni rodzice.

Zdobywca nagrody Kid's Time STAR w kategorii wózki podczas Targów Kid's Time 2023

image

 

There is currently no comments or ratings for this product.