Stragan Drewniany

592.00
opak
Reviews
Shipping within 48 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Zapraszamy na magiczne zakupy! Wyjątkowy Stragan Drewniany to klucz do niekończącej się zabawy w sklep i warzywniak dla każdego dziecka. Ten uroczy stragan został stworzony z myślą o kreatywnej rozrywce i pełni rolę idealnej scenografii do tworzenia fantastycznych opowieści. Dziecko może się bawić w pojedynkę, z rodzeństwem lub razem z rodzicami, tworząc niezapomniane chwile i ucząc się przez zabawę.

Stragan posiada urokliwą, pasiastą markizę, piękną ladę oraz wiele półek, na których można prezentować produkty do sprzedaży. Dzięki niemu dziecko poczuje się jak prawdziwy sprzedawca. Maluch może nie tylko udawać sprzedawcę, ale również zapisywać ceny i tworzyć własne promocje na specjalnej tablicy bocznej. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności matematycznych i pomysłowości!

Stragan drewniany jest doskonałym uzupełnieniem innych zabawek marki Trixie Baby, takich jak waga szalkowa, zestaw artykułów spożywczych i kasa sklepowa.

Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości drewna bukowego i sklejki o certyfikacie FSC©, co gwarantuje bezpieczeństwo dzieci i przyjazność dla środowiska.

Wiek: 3+
Wymiary: 65 x 11 x 31.5 cm
Kolor: wielokolorowe
Materiał: drewno bukowe, sklejka
Producent: Trixie Baby
There is currently no comments or ratings for this product.