Plecak do wózka iCandy CORE, Black

Plecak do wózka iCandy CORE plecak z przewijakiem i torbą termiczną na butelkę

689.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Plecak do wózka iCandy CORE

W pełni funkcjonalny, ale minimalistyczny plecak iCandy Core, który został wytłoczony w ten sam stylowy wzór pasujący do pokrycia wózka. Plecak unisex, który zawiera matę do przewijania i torbę termiczną na butelkę. 

iCandy CORE - zaprojektowany na każdą podróż

Firma iCandy stale rozwija się i nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Jednocześnie jednak pozostaje wierna swoim korzeniom i od początku swego istnienia szczególną wagę przykłada do jakości, dziedzictwa, innowacyjności i stylu.

iCandy Core to wielofunkcyjny wózek na każdą podróż, dostosowany do każdego wieku i etapu rozwoju dziecka. Od teraz wystarczy Ci tylko jeden wózek.

Rewolucyjny i wyrafinowany projekt powstał w kultowej brytyjskiej firmie i charakteryzuje się niezwykłą elegancją, luksusowymi materiałami i najnowocześniejszymi funkcjami, takimi jak regulacja rozstawu osi i boczne oświetlenie LED zwiększające widoczność po zmroku. Projektując ten wózek, priorytetowo potraktowano wygodę dziecka i łatwość użytkowania. Jednocześnie zadbano o funkcjonalność i trwałość, których wymagają współcześni rodzice.

Zdobywca nagrody Kid's Time STAR w kategorii wózki podczas Targów Kid's Time 2023

image

 

There is currently no comments or ratings for this product.