Wyprzedaż trwa!

Plecak do wózka iCandy CORE, Atlantis Blue

Plecak do wózka iCandy CORE plecak z przewijakiem i torbą termiczną na butelkę

The Availability Of : Mało
689.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

Plecak do wózka iCandy CORE

W pełni funkcjonalny, ale minimalistyczny plecak iCandy Core, który został wytłoczony w ten sam stylowy wzór pasujący do pokrycia wózka. Plecak unisex, który zawiera matę do przewijania i torbę termiczną na butelkę. 

iCandy CORE - zaprojektowany na każdą podróż

Firma iCandy stale rozwija się i nieustannie poszukuje nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Jednocześnie jednak pozostaje wierna swoim korzeniom i od początku swego istnienia szczególną wagę przykłada do jakości, dziedzictwa, innowacyjności i stylu.

iCandy Core to wielofunkcyjny wózek na każdą podróż, dostosowany do każdego wieku i etapu rozwoju dziecka. Od teraz wystarczy Ci tylko jeden wózek.

Rewolucyjny i wyrafinowany projekt powstał w kultowej brytyjskiej firmie i charakteryzuje się niezwykłą elegancją, luksusowymi materiałami i najnowocześniejszymi funkcjami, takimi jak regulacja rozstawu osi i boczne oświetlenie LED zwiększające widoczność po zmroku. Projektując ten wózek, priorytetowo potraktowano wygodę dziecka i łatwość użytkowania. Jednocześnie zadbano o funkcjonalność i trwałość, których wymagają współcześni rodzice.

Zdobywca nagrody Kid's Time STAR w kategorii wózki podczas Targów Kid's Time 2023

image

 

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :