Wyprzedaż trwa!

MiniMeis - plecak - Yellow - Black

MiniMeis - plecak - idealny do przechowywania złożonego nosidełka MiniMeis oraz rzeczy niezbędnych w podróży. Pojemność plecaka 28 litrów. Wygodny, idealnie dopasowany z nosidełkiem MiniMeis.

The Availability Of : Duża dostępność
465.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of
MiniMeis - plecak - idealny do przechowywania złożonego nosidełka MiniMeis oraz rzeczy niezbędnych w podróży Gotowy do drogi w kilka sekund

Gdy szykujesz się do wyjścia, zaczep boczne paski plecaka na opatentowanych haczykach z przodu nosidełka MiniMeis tak, by torba plecaka znalazła się z tyłu, pod nosidłem. Dla większej wygody paski naramienne możesz schować do osobnej kieszeni.

Wygodny dostęp podczas wyjścia

Aby szybko dostać się do rzeczy znajdujących się w plecaku, odepnij jeden z pasków od haczyka, przełóż plecak przed siebie i wygodnie sięgnij po to, czego akurat potrzebujesz, np. po butelki z wodą lub koktailem znajdujące się w kieszeniach, które zaprojektowano ze świadomością potrzeby właściwego nawodnienia i zachowania dobrej formy rodziców i dziecka.

Idealne dopasowanie z nosidełkiem MiniMeis

W plecaku doskonale mieści się złożone nosidełko MiniMeis i nawet wtedy w środku pozostaje dużo wolnego miejsca. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, spacerujesz po mieście, czy wybierasz się na dłuższą wędrówkę, zestaw MiniMeis + plecak pomoże Ci dotrzeć do celu. Z tym doskonałym duetem nic nie może Cię powstrzymać!

Specyfikacja produktu:

  • Plecak o pojemności 28 litrów do transportu złożonego nosidełka MiniMeis + rzeczy niezbędnych w podróży
  • Można go przymocować do uchwytu MiniMeis, gdy jest używany, co zapewnia łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz w podróży
  • Idealnie dopasowany kolorystycznie do nosidełka MiniMeis

Nosidło MiniMeis zdobyło Nagrodę Rodziców podczas konkursu Zabawka Roku 2023.

image

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :