Wyprzedaż trwa!

MODU - zestaw 4 piankowych kół, miętowe

MODU dodatkowe 4 piankowe koła rozbudują Twój zestaw klocków MODU. Kreatywne zabawy dla całej rodziny gwarantowane. Klocki dla dzieci od urodzenia. Zabawki MODU produkowane są w Europie, w 100% nadające się do recyklingu i w 100% nietoksyczne.

The Availability Of : Duża dostępność
249.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of

MODU - zestaw 4 piankowych kół

Bezpieczne i stabilne do nauki jazdy i chodzenia Wykonane z pianki EPP i ABS dopuszczonego do kontaktu z żywnością Podwójna funkcja: swobodne kręcenie lub turkotanie

Gotowy, aby ulepszyć swojego konia na biegunach do zabawnego samochodu wyścigowego? Koła piankowe MODU są idealne do budowania stabilniejszych zabawek do jeżdżenia i pchania. Mogą również zastąpić palniki w zbudowanej kuchence do zabawy lub konsolę DJ-a. Przymocuj je do kołków łączących na dwa sposoby: jedna strona swobodnie się porusza, a druga sprawia, że ​​koło turkoce.

W pudełku: 4x piankowe koła, 4x kołki łączące Aż 5 lat gwarancji Wiek: 0 - 3 lata Maksymalne obciążenie: 30 kg Wymiary: Ø18 cm Pielęgnacja: Wytrzyj do czysta, można myć w zmywarce i zabrać do kąpieli Materiały: w 100% nadająca się do recyklingu pianka EPP i ABS dopuszczony do kontaktu z żywnością Produkcja: Wyprodukowano w Lyonie we Francji i Odense w Danii

MODU to wyjątkowa zabawka, która nie tylko pobudza chęć do aktywnej zabawy ale także zachęca do budowania własnych dzieł. Bloki konstrukcyjne zapewniają niekończącą się zabawę dzieciom w każdym wieku. Są doskonałym narzędziem do ćwiczeń i terapii integracji sensorycznej. MODU ma na celu rozwijanie zdolności motorycznych i zapewnienie dziecku ruchu który jest podstawą jego rozwoju. Jest to niezwykle ważne, ponieważ dzieci lepiej się uczą i bawią gdy są aktywne fizycznie.

Klocki MODU zdobyły prestiżową nagrodę RedDot 2019, nagrodę targów Kind + Jugend 2019, wyróżnienie Danish Design Award 2019 oraz nagrodę Zabawka Roku 2020.

image image image image
Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :