LILLIPUTIENS - Spirala do wózka wielofunkcyjna Dżungla 3 m+

LILLIPUTIENS - Spirala do wózka wielofunkcyjna Dżungla dla dzieci od 3 miesiąca życia. Oryginalna, miękka i wielofunkcyjna zabawka. Idealnie nadaje się na prezent. W wózku lub foteliku samochodowym niezastąpiona.

No goods
179.00
Enter your email
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru

Wielofunkcyjna spirala do wózka z kolekcji Dżungla belgijskiej marki Lilliputiens to idealna zabawka dla niemowląt. Ma postać niebieskiego Węża Bertranda w formie długiej spirali, którą można owinąć wokół pałąka wózka, nosidełka, fotelika samochodowego czy barierki łóżeczka. Znajdują się na niej kolejno: dwuczęściowy drewniany Lew Jack z uchwytem, którego elementami można stukać, Tukan Pablo z bezpiecznym, giętkim lusterkiem oraz Nosorożec Marius ze sznurkową szyją i tułowiem w kształcie walca, wewnątrz którego znajduje się dzwoneczek. Wąż ma dodatkowo stymulujący sensorycznie rozdwojony język. Zabawka jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna dla maluszków. Rozwija małą motorykę (chwytanie, potrząsanie, obracanie, pociąganie, bujanie), aktywizuje zmysł słuchu (dzwoni, stuka), wzroku (lusterko) i dotyku.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tymi samymi bohaterami.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można ją (bez drewnianych elementów) prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

seria: zabawki do wózka i na spacer

kolekcja: Dżungla

indeks: 83336

producent: Lilliputiens

bezpieczne od 0+

wiek rekomendowany: 3 m+

materiał: bawełna, jersey organiczny, poliester, wypełnienie: poliester GRS, drewno FSC

design: Belgia

wymiary produktu: 21 x 11 x 8 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji: W Dżungli Lilliputiens czeka na ciebie cała gromada niezwykłych przyjaciół, m.in. dzielny lew Jack, radosny nosorożec Marius, śliczna żyrafka Zia czy wiecznie głodny tukan Pablo. Codziennie czekają na nich, i na ciebie, nowe przygody, bo życie w tropikalnym lesie nigdy nie jest nudne.

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

There is currently no comments or ratings for this product.