LILLIPUTIENS -Kostka dźwiękowa wielofunkcyjna Dżungla 9 m+

LILLIPUTIENS - Kostka aktywizująca wielofunkcyjna Dżungla dla dzieci od 9 miesiąca życia. Miękka, oryginalna i wielofunkcyjna zabawka. Idealnie nadaje się na prezent.

173.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Dźwiękowa kostka aktywizująca Dżungla belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalne, miękkie i wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. Na niemal każdym z boków znajduje się charakterystyczny dla marki bohater z tropików: Lew Jack z głową w postaci miękkiego lusterka, żyrafka Zia z długimi nogami-wypustkami sensorycznymi, Nosorożec Marius z filcowym odstającymi rogiem oraz Tukan Pablo z dziobem do chwytania, zarośla z liśćmi ze strukturalnej tkaniny, a także ukryty wewnątrz kostki Krokodyl Anatol - można go wyciągnąć za kółko-gryzak, który trzyma w pysku. Kostka została uszyta z materiałów o różnych wzorach i fakturach, posiada wiele funkcji, jak również pozytywkę (uruchamianą przyciskiem) z odgłosami 7 dzikich zwierząt: małpy, węża, tukana, krokodyla, słonia, lwa i papugi, które maluch może się nauczyć rozpoznawać. Zabawka jest solidnie wykonana i w pełni bezpieczna. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę (chwytanie, ciągnięcie, wkładanie, wyciąganie), spostrzegawczość, aktywizuje zmysł słuchu (odgłosy), wzroku i dotyku, a obręcz-gryzak - przynosi ulgę w trudnym okresie ząbkowania.

Idealnie nadaje się na prezent.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tymi samymi bohaterami.

Idealnie nadaje się na prezent. Po wyjęciu pozytywki można prać ręcznie.

Seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne

Bezpieczne od 0+

Wiek rekomendowany: 9 m+

Materiał: poliester, wypełnienie: poliester GRS, gryzak EVA

Design: Belgia

Wymiary produktu: 16 x 16 x 16 cm

Bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

W Dżungli Lilliputiens czeka na ciebie cała gromada niezwykłych przyjaciół, m.in. dzielny lew Jack, radosny nosorożec Marius, śliczna żyrafka Zia czy wiecznie głodny tukan Pablo. Codziennie czekają na nich, i na ciebie, nowe przygody, bo życie w tropikalnym lesie nigdy nie jest nudne. Poznaj wszystkie zabawki z kolekcji Dżungla - LINK do kolekcji.

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

There is currently no comments or ratings for this product.