LILLIPUTIENS - Drewniana rozkładana Szkoła z 3 figurkami i akcesoriami 3 lata+

LILLIPUTIENS - Drewniana rozkładana Szkoła z 3 figurkami i akcesoriami 3 lata+ zabawka dla dzieci od 3 roku życia. Idealnie nadaje się na prezent. Pięknie wykonana i bezpieczna, pobudza dziecięcą wyobraźnię.

272.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Drewniany domek Szkoła belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna wielofunkcyjna zabawka, angażująca na wiele godzin jako wspaniałe źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków.

W skład zestawu oprócz drewnianego budynku szkoły z otwieranym filcowym dachem znajdują się 3 drewniane figurki - 2 uczniów: Sarenka Stella i Smok Joe oraz 1 nauczycielka: Lisiczka Alice. Każdy z uczniów ma zdejmowany (na rzep) filcowy plecak i zeszyt. Wewnątrz szkoły jest drewniany stół i tabliczka z dwoma bolcami, na której można umieszczać dołączone do zestawu kartonowe plansze, m.in. mapę świata czy ilustrację obrazującą pory roku. Nad nimi znajduje się metalowy dzwoneczek. Na ścianach namalowane są półki z zabawkami, a na podłodze - uliczki do zabawy i miejsca do leżakowania. Na jednej z dłuższych bocznych ścian umieszczone są metalowe drążki - na górnym jest 5 koralików do przesuwania, które mogą pełnić funkcję liczydła, na drugim - 3 drewniane dwustronne klocki z obrazkami, które można obracać i układać w sekwencje. Druga dłuższa ściana jest wyjmowana i stanowi szkolny plac zabaw z ogródkiem warzywnym, grą w klasy oraz twistera. W przedniej ścianie umieszczone są drzwi oraz otwór na listy, a na górze - zegar z ruchomymi wskazówkami i ilustracjami czynności, charakterystycznych dla danej pory dnia. Na tylnej ścianie znajduje się szatnia z wieszaczkami na plecaki oraz namalowane wejście do toalety.

Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca do snucia opowieści, odgrywania ról i odtwarzania sytuacji, znanych maluchowi z codziennego życia lub takich, z którymi warto się zawczasu oswoić. Rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę (chwytanie, przesuwanie, zamykanie, otwieranie), aktywizuje zmysł wzroku, dotyku i słuchu, uczy rozpoznawania emocji, zachowań w szkolnych relacjach i rytuałów, związanych z dniem nauki.

Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi. Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych. Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można myć wyłącznie powierzchniowo

Seria: odgrywanie ról

Wiek rekomendowany: 3 +

Materiał: drewno FSC, karton FSC, filc, metal

Design: Belgia

Wymiary produktu: 24,5 x 18 x 21,5 cm

Bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

 

There is currently no comments or ratings for this product.