LILLIPUTIENS - Drewniana kostka wielofunkcyjna - Farma 12 m+

LILLIPUTIENS - Drewniana kostka wielofunkcyjna Farma dla dzieci od 1 roku życia. Wielofunkcyjna, angażująca i wspierająca rozwój zabawka dla dzieci. Idealnie nadaje się na prezent.

199.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Drewniana kostka aktywizująca Farma belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalne wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. Kostka ma otwarty dół, a na każdej z pozostałych 5 ścian znajdują się różne rodzaje zabaw i funkcji:

  • otwór ukryty pod ruchomym, filcowym liściem lilii wodnej oraz stawik z rybkami, które „płyną" poprzez pokręcanie drewnianego bolca,
  • kurnik w formie okienka i kolejnym otworem pod nim, przysłoniętym filcem,
  • jabłonka, pod którą siedzi Osiołek Ignace, z jabłkiem do przesuwania po zygzakowatym torze,
  • budynek farmy z 5 plastikowymi koralikami na metalowym drążku oraz metalowym dzwoneczkiem nad wejściem do domku,
  • lusterko w kształcie Krówki Rosalie.
W zestawie znajduje się także miękka, tekstylna Kokoszka Paulette z ukrytym wewnątrz dzwoneczkiem, którą można przekładać przez każdy z otworów oraz wykorzystywać do tworzenia historii o codziennym życiu i przygodach na farmie.

Kostka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Pomalowana bezpiecznymi farbami na bazie wody. Zaskakuje i pobudza dziecięcą wyobraźnię. Rozwija koordynację ręka-oko oraz małą motorykę (chwytanie, otwieranie, zamykanie, przesuwanie, przeciąganie, wkładanie, wyjmowanie), aktywizuje zmysł słuchu (dzwonienie), dotyku (różne materiały i faktury) i wzroku (lusterko), a dzięki postaci kokoszki - zachęca do snucia opowieści.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można myć wyłącznie powierzchniowo.

Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi. Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych. Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.

seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne

Producent: Lilliputiens

Wiek rekomendowany: 12 m+

Materiał: drewno FSC, kokoszka: poliester, wypełnienie: poliester GRS, metal, plastik, filc

Design: Belgia

Wymiary produktu: 20 x 20 x 20 cm

Bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001.

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

 

There is currently no comments or ratings for this product.