Wyprzedaż trwa!

Kid's Concept - Taczka KID'S HUB

Zabawa taczką to świetny sposób na rozwijanie siły fizycznej dzieci. Kierowanie taczką wymaga także balansowania przednim kołem, więc ćwiczy koordynację. Pomóż w pracach ogrodniczych na świeżym powietrzu lub po prostu transportuj przedmioty.

The Availability Of : Duża dostępność
235.00
opak
Zamówienie telefoniczne: 508871248
Shipping within : 48 hours
Shipping price :
The Lack Of

Kid's Concept - Taczka KID'S HUB

Zabawa taczką to świetny sposób na rozwijanie siły fizycznej dzieci. Kierowanie taczką wymaga także balansowania przednim kołem, więc ćwiczy koordynację. Pomóż w pracach ogrodniczych na świeżym powietrzu lub po prostu transportuj wymyślone lub prawdziwe przedmioty, takie jak piasek, kamienie lub artykuły ogrodnicze. Taczka metalowa malowana proszkowo, z kołem wykonanym z polipropylenu (PP) i miękkimi uchwytami/rączkami.

Informacje dodatkowe:

  • Materiał: Metal malowany proszkowo, PP
  • Wymiary: ( dł. x wys. x szer. )79 x 37 x 36
  • Waga:2200 g
  • Wiek rekomendowany: 3+
  • Certyfikaty: oznaczenie CE
  • Instrukcja czyszczenia: Czyścić wilgotną szmatką. Wytrzeć do sucha czystą szmatką. Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone i czy wszystkie części są nienaruszone. Jeśli taczka nie jest używana, zawsze przechowuj taczkę w suchym miejscu. W przypadku pozostawienia na zewnątrz należy przechowywać ją w pozycji pionowej, aby zapobiec gromadzeniu się wody. Jeśli nie jest używana, należy chronić ją przed deszczem. Regularnie sprawdzaj taczkę pod kątem oznak rdzy. W razie potrzeby nałóż farbę odporną na rdzę lub spray.
Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :