Kid's Concept - Bujaczek na biegunach Dino wood NEO

Wio, koniku! Stabilny bujaczek z naszej serii NEO w kształcie Dino. Twoje dziecko może wygodnie i bezpiecznie siedzieć w foteliku, który zapewnia doskonałe podparcie pleców, ma wygodną rączkę oraz zdejmowaną tapicerkę.

639.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Wio, koniku! Stabilny bujaczek z naszej serii NEO w kształcie Dino.

Twoje dziecko może wygodnie i bezpiecznie siedzieć w foteliku, który zapewnia doskonałe podparcie pleców, ma wygodną rączkę oraz zdejmowaną tapicerkę. Ten bujaczek to zabawka idealna od najmłodszych lat. Ćwiczy umiejętność utrzymywania równowagi i pomaga kształtować świadomość własnego ciała. Klasyczna zabawka będzie pięknym elementem wystroju pokoju Twojego dziecka i doskonale sprawdzi się jako prezent na każdą okazję.

Nie zostawiaj dziecka na bujaku bez opieki.

 

Informacje dodatkowe:

Materiał Drewno: sklejka. Rączka: Topola. Tkanina: Bawełna. Wypełnienie: Poliester.

Wymiary: Wysokość siedziska: 25 cm.

Wiek rekomendowany: 10 miesięcy 

 

Certyfikaty: EN71, wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE

 

Instrukcja czyszczenia: Tapicerka siedziska: pranie delikatne, 40 stopni, bez wirowania. Lekko rozciągnąć po praniu. Drewno: czyść wilgotną ściereczką, wytrzyj do sucha czystą szmatką.Regularnie sprawdzaj, czy wszystkie śruby są dokręcone i czy wszystkie części pozostają nienaruszone. Delikatne pranie, temperatura 40 ℃. Prasować żelazkiem nastawionym na średnią temperaturę. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

There is currently no comments or ratings for this product.