Wyprzedaż trwa!
No goods

Janod - Chodzik warsztat magnetyczny z narzędziami Bricolo

Janod - Chodzik warsztat magnetyczny z narzędziami Bricolo idealny prezent dla małego majsterkowicza. Drewniana zabawka wspomaga rozwój dziecka - nauka i zabawa w jednym. Idealny na prezent.

The Availability Of : Brak towaru
259.00
opak
Shipping within : 24 hours
Shipping price :
The Lack Of
About this product
Kolor:
Wielokolorowy

Chodzik warsztat magnetyczny z narzędziami do pchania francuskiej marki Janod to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Dzięki 24 drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne zachęcając do odgrywania scen imitujących zachowanie dorosłych. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również porządku. W skład zestawu wchodzą: śrubki, nakrętki, śrubokręt, klucz, młotek, oraz ciężarówka do pchania. Ciężarówka zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Wszystkie dzieci lubią naśladować dorosłych, a że prawdziwe narzędzia i sprzęty kuchenne są dla nich nieporęczne i nie zawsze bezpieczne. Dlatego też Janod proponuje linię 'zabawa w dom' Bricolo. Starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki sprzyjają tworzeniu historii i rozwijają kreatywność dziecka, zdolności manualne oraz ćwiczą motorykę dłoni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierając umiejętności społeczne, zabawy z rówieśnikami oraz rozwiązywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod - JUST PLAY

wiek: 1 - 4

liczba elementów: 24

materiał: drewno, magnesy

design: Francja

wymiary produktu (cm): 33 x 23 x 45,5 cm

waga produktu (kg): 1,9 kg

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

gwarancja: 24 miesiące

Parameters :
Kolor:
Wielokolorowy
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :