Elodie Details - Przewijak - Blushing Pink

Elodie Details - przenośna mata do przewijania. To praktyczny pomocnik zarówno w domu jak i poza nim. Zmieści się w torbie mamy, w plecaku lub w koszu wózka. Przenośna mata do przewijania Elodie posiada dwa wymienne wkłady frotte oraz kieszonki.

179.00
opak
Reviews
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało

Zamówienie telefoniczne: 508871248

Przewijak Elodie Details - przenośna mata do przewijania

Elodie Details uważa, że produkty używane na co dzień przez maluchy i ich rodziców to nie tylko prosta, ułatwiająca życie konieczność. Naszą misją jest zmiana tych wszystkich drobiazgów z codziennego życia dziecka w stylowe akcesoria, którymi mogą się stać.

Nową przenośną matę do przewijania zaprojektowano z myślą o ułatwieniu życia rodzicom w podróży, gdy przyjdzie pora na zmianę pieluchy. Łatwa w użyciu i czyszczeniu dzięki super miękkiej tkaninie frotte, którą można łatwo zdjąć i przymocować do pokrowca za pomocą zatrzasków. Przestronna kieszeń z przodu pomieści wszystko, czego potrzeba do szybkiej zmiany pieluchy, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Wykonana w 100% z poliestru przenośna mata do przewijania jest dostępna w różnych kolorach i wzorach. Dzięki temu można ją dopasować do torby do przewijania Elodie Details lub po prostu założyć na nadgarstek, dzięki umieszczonej z boku tasiemce z logo.

Materiał: Pokrycie: 100% Poliester | Podszewka: 100% Poliester | Ręcznik: 100% Poliester Wymiary: Rozpostarty: 87 cm x 51 cm | Fałdowy: 25 cm x 16 cm Wymiary w postaci złożonej: 26 cm x 18 cm Wymiary w postaci rozłożonej: 87 cm x 51 cm Instrukcje pielęgnacji:Prać mechanicznie w temperaturze 40 stopni, w programie do tkanin delikatnych.
There is currently no comments or ratings for this product.